Společnost HOCHTIEF CZ slaví v letošním roce 20 let od vstupu značky na český trh a zároveň 80 let od samotného vzniku společnosti z tehdejších Baťových závodů. Při této příležitosti vybrala 20 nejdůležitějších projektů za dobu své existence, mezi které se dostala i rekonstrukce Negrelliho viaduktu.

TOP 20 projektů HOCHTIEF CZ bylo spolu s dalšími 80 stavbami zakomponováno do mapy ve stylu HOCHTIEF Planet. Ta funguje na principu HOP-ON/HOP-OFF, stejně jako oblíbené turistické autobusy – kliknutím na špendlík vybraného projektu skočíte do karty s fotografiemi a detailními informacemi a kliknutím na HOP-OFF pak vystoupíte z karty zpět na mapu, kde můžete dále pokračovat kamkoliv se vám zachce.

Rekonstrukce Negrelliho viaduktu se na mapě objevuje po boku takových staveb, jako jsou Jaderná elektrárna Temelín, budova Řízení leteckého provozu v Jenči, Nové divadlo v Plzni, rekonstrukce Vítkovického stadionu v Ostravě nebo dostavba linky A pražského metra.

Mapu naleznete na webových stránkách společnosti (www.hochtief.cz), samotnou kartu rekonstrukce Negrelliho viaduktu pak ZDE.